Koolituskeskus

Alates 01.09.2018 pakub Tallinna õppenõustamiskeskuse (edaspidi TÕNK) koolituskeskus tasuta koolitusi Tallinna haridusasutustele ja teistele huvilistele.

TÕNK majandustegevusteade nr. 204077 on kättesaadav Eesti Hariduse Infosüsteemi registrist  (EHIS).
Koolitused aiatavad teostada riiklikku „elukestva õppe strateegiat.“

Koolitusjuht:

Julia

Julia Ignatenko koolitusjuht@tonkeskus.ee 

Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis bakalaureuse alushariduse pedagoogi eriala ning oman pikaajalist kogemust lasteaiaõpetaja ja õppealajuhatajana Tallinna lasteaedades. Töös on mulle suureks abiks varasemalt omandatud magistrikraad ärijuhtimises Tallinna Tehnika Ülikoolis. Tallinna Õppenõustamiskeskuses töötan koolitusjuhina alates 16. september 2020.

 

TÕNK koolitustele registreerimisest

Rohkem infot leiate meie õppekorraldusest

 

 1. TÕNK koolitusele registreerimine toimub meie kodulehe kaudu:

Koolitused eesti keeles: http://tonkeskus.ee/koolituskalender/

Koolitused vene keeles: http://tonkeskus.ee/rus/kalendar/

 1. Järgmise kuu koolituskava väljastame hiljemalt 1,5-2 nädalat enne uue kuu algust.
 2. Koolitusele registreerimise kinnituse saadame e-posti aadressile ainult siis kui grupp on täielikult komplekteeritud. Keskmiselt see võtab aega 1-1,5 nädalat.
 3. Kui koolituse rühma suurus on kuni 20 inimest, siis  koolitusel osalemiseks ühest asutusest registreerime mitte rohkem kui kaks inimest, ülejäänud lisame ootelisti.
 4. Juhul, kui rühm on juba komplekteeritud, kuid siiski soovite osaleda, võime lisada teid ootelisti ja vabade kohtade olemasolul võtame teiega ühendust. Selleks saatke oma soov emailile: koolitusjuht@tonkeskus.ee
 5. TÕNK jätab endale õiguse korrigeerida osalejate nimekirja.
 6. Koolituse lõppedes, saavad tõendid ainult eelnevalt seminarile registreerinud osalejaid. Tõend saadetakse e-posti teel kahe nädala jooksul peale koolituse lõppu. Kui kahe nädala möödumisel pole midagi saanud, palun andke  meile sellest teada.
 7. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest  koheselt teada e-posti aadressil koolitusjuht@tonkeskus.ee või telefonil (+372)59121761. Sellel juhul saame pakkuda teie kohta teistele huvilistele ootelistist.
 8. Juhul kui te olete registreerunud koolitustele, aga eelnevalt ei ole meid informeerinud oma mitteosalemisest, TÕNK jätab endale õiguse mitte kinnitada teie osalemist seminaril järgmine kord.
 9. Palume teid alati kontrollida oma emaili. Kui teadet ei saabu, vaadake üle rämpsposti kaust.
 10. Tekkinud küsimuste korral julgelt kirjutage  või helistage meile: koolitusjuht@tonkeskus.ee (+372) 59 12 17 61