Ruumide broneerimine Jaanuar

Kuupäev Päev Nimi Ruum Aeg
02.01.2019 Kolmapäev 1
02.01.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
02.01.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
02.01.2019 Kolmapäev 8m
03.01.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
03.01.2019 Neljapäev 2
03.01.2019 Neljapäev 8m
04.01.2019 Reede 1
04.01.2019 Reede 2
04.01.2019 Reede 8m
05.01.2019 Laupäev 8m
07.01.2019 Esmaspäev 1
07.01.2019 Esmaspäev 1
07.01.2019 Esmaspäev Olga Priimann 2 15.00 – 19.30
07.01.2019 Esmaspäev 8m
08.01.2019 Teisipäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
08.01.2019 Teisipäev 2
08.01.2019 Teisipäev 8m
09.01.2019 Kolmapäev 1
09.01.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
09.01.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
09.01.2019 Kolmapäev 8m
10.01.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
10.01.2019 Neljapäev 2
10.01.2019 Neljapäev Tatjana Solts 8m 17.00 – 19.00
11.01.2019 Reede 1
11.01.2019 Reede Svetlana Botnarjuk 2 10.00 – 16.30
11.01.2019 Reede 8m
12.01.2019 Laupäev Tatjana Solts 8m 13.00 – 15.00
14.01.2019 Esmaspäev 1
14.01.2019 Esmaspäev 1
14.01.2019 Esmaspäev Olga Priimann 2 15.00 – 19.30
14.01.2019 Esmaspäev 8m
15.01.2019 Teisipäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
15.01.2019 Teisipäev 2
15.01.2019 Teisipäev 8m
16.01.2019 Kolmapäev 1
16.01.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
16.01.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
16.01.2019 Kolmapäev 8m
17.01.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
17.01.2019 Neljapäev 2
17.01.2019 Neljapäev 8m
18.01.2019 Reede 1
18.01.2019 Reede Svetlana Botnarjuk 2 12.30 – 17.00
18.01.2019 Reede 8m
19.01.2019 Laupäev 8m
21.01.2019 Esmaspäev 1
21.01.2019 Esmaspäev Olga Priimann 1 15.00 – 19.30
21.01.2019 Esmaspäev 2
21.01.2019 Esmaspäev Merike Lepp 8m 15.00 – 19.00
22.01.2019 Teisipäev 1
22.01.2019 Teisipäev 2
22.01.2019 Teisipäev 8m
23.01.2019 Kolmapäev Olga Priimann 1 08.00 – 12.30
23.01.2019 Kolmapäev Ingel Lilienberg 2 12.30 – 15.30
23.01.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
23.01.2019 Kolmapäev Merike Lepp 8m 15.00 – 19.00
24.01.2019 Neljapäev 1
24.01.2019 Neljapäev 2
24.01.2019 Neljapäev 8m
25.01.2019 Reede 1
25.01.2019 Reede 2
25.01.2019 Reede 8m
26.01.2019 Laupäev 8m
28.01.2019 Esmaspäev 1
28.01.2019 Esmaspäev 1
28.01.2019 Esmaspäev Tatjana Solts 2 16.00 – 20.00
28.01.2019 Esmaspäev 8m
29.01.2019 Teisipäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
29.01.2019 Teisipäev 2
29.01.2019 Teisipäev 8m
30.01.2019 Kolmapäev 1
30.01.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
30.01.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
30.01.2019 Kolmapäev 8m
31.01.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
31.01.2019 Neljapäev 2
31.01.2019 Neljapäev 8m