Ruumide broneerimine Mai

Kuupäev Päev Nimi Ruum Aeg
01.05.2019 Kolmapäev 1
01.05.2019 Kolmapäev 2
01.05.2019 Kolmapäev 8m
02.05.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
02.05.2019 Neljapäev 2
02.05.2019 Neljapäev 8m
03.05.2019 Reede 1
03.05.2019 Reede Svetlana Botnarjuk 2 10.00 – 16.30
03.05.2019 Reede Tatjana Solts 8m 16.00 – 20.00
04.05.2019 Laupäev 8m
06.05.2019 Esmaspäev 1
06.05.2019 Esmaspäev Olga Priimann 1 15.00 – 19.30
06.05.2019 Esmaspäev 2
06.05.2019 Esmaspäev 8m
07.05.2019 Teisipäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
07.05.2019 Teisipäev Triinu Mölter 2 18.00 – 20.00
07.05.2019 Teisipäev 8m
08.05.2019 Kolmapäev Triinu Mölter 1 18.00 – 20.00
08.05.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
08.05.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
08.05.2019 Kolmapäev Tatjana Solts 8m 16.00 – 20.00
09.05.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
09.05.2019 Neljapäev 2
09.05.2019 Neljapäev 8m
10.05.2019 Reede 1
10.05.2019 Reede 2
10.05.2019 Reede Tatjana Solts 8m
11.05.2019 Laupäev 8m
13.05.2019 Esmaspäev 1
13.05.2019 Esmaspäev Olga Priimann 1 15.00 – 19.30
13.05.2019 Esmaspäev 2
14.05.2019 Teisipäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
14.05.2019 Teisipäev Ingel Lilienberg 2 16.00 – 17.30
14.05.2019 Teisipäev Triinu Mölter 2 18.00 – 20.00
15.05.2019 Kolmapäev Ingel Lilienberg 1 13.00 – 14.30
15.05.2019 Kolmapäev Triinu Mölter 1 18.00 – 20.00
15.05.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
15.05.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
15.05.2019 Kolmapäev Tatjana Solts 8m 16.00 – 20.00
16.05.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
16.05.2019 Neljapäev 2
16.05.2019 Neljapäev 8m
17.05.2019 Reede 1
17.05.2019 Reede Svetlana Botnarjuk 2 10.00 – 16.30
17.05.2019 Reede 8m
18.05.2019 Laupäev 8m
20.05.2019 Esmaspäev 1
20.05.2019 Esmaspäev Olga Priimann 1 15.00 – 19.30
20.05.2019 Esmaspäev 2
20.05.2019 Esmaspäev 8m
21.05.2019 Teisipäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
21.05.2019 Teisipäev Ingel Lilienberg 2 16.30 – 18.00
21.05.2019 Teisipäev Triinu Mölter 2 18.00 – 20.00
22.05.2019 Kolmapäev Triinu Mölter 1 18.00 – 20.00
22.05.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
22.05.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
22.05.2019 Kolmapäev Tatjana Solts 8m 16.00 – 20.00
23.05.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
23.05.2019 Neljapäev 2
23.05.2019 Neljapäev 8m
24.05.2019 Reede Merike Lepp 1 13.00 – 14.30
24.05.2019 Reede 2
24.05.2019 Reede Tatjana Solts 8m
25.05.2019 Laupäev 8m
27.05.2019 Esmaspäev 1
27.05.2019 Esmaspäev Olga Priimann 1 15.00 – 19.30
27.05.2019 Esmaspäev 2
27.05.2019 Esmaspäev 8m
28.05.2019 Teisipäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
28.05.2019 Teisipäev Triinu Mölter 2 18.00 – 20.00
28.05.2019 Teisipäev 8m
29.05.2019 Kolmapäev Triinu Mölter 1 18.00 – 20.00
29.05.2019 Kolmapäev Olga Priimann 2 08.00 – 12.30
29.05.2019 Kolmapäev Kaie Ojassalu 2 14.00 – 19.30
29.05.2019 Kolmapäev 8m
30.05.2019 Neljapäev Merike Lepp 1 15.00 – 19.00
30.05.2019 Neljapäev 2
30.05.2019 Neljapäev 8m
31.05.2019 Reede 1
31.05.2019 Reede Svetlana Botnarjuk 2 10.00 – 16.30
31.05.2019 Reede Tatjana Solts 8m 16.00 – 20.00