Eripedagoog-muusikaõpetaja

aneta

Kelli Kiipus

Töötan muusikaterapeudina laste, noortegа ja täiskasvanutega. Olen omandanud hariduse Tallinna Ülikoolis. Hetkel õpin Tallinna Ülikoolis magistris tantsu- ja liikumisteraapia erialal.

Lisaks olen läbinud järgmised koolitused:

“Traumateadlikkus töös riskikäitumisega laste- ja noorte tugisüsteemide toetamisel” (MTÜ Igale Lapsele Pere), Teadveloleku 8 nädalane kursus  (Vaikuseminutid), “Positiivne KKT: distressi vähendamisest eduni”(Eesti KKT Assotsiatsioon), “Lipusüsteem: laste ja noorte lubamatule ja sobimatule seksuaalkäitumisele reageerimine” (Tartu Ülikool), Tantsu- ja Liikumisteraapia alused (Tallinna Ülikool), Metafoorkaartide koolitus (MTÜ Mahena), „Kuidas toetada ja mõista last kunstiteraapia põhimõtteid kasutades” (Helen Tartes Babkina).

Olen käinud end arendamas ka välismaal erinevates lühiajalistes noortevahetustes, mis on seotud kunsti ja muusikaga.

Muusikateraapia on kavandatud suhtlemise, õppimise, väljendamise, jõuvarude mobiliseerimise ja teiste terapeutiliste eesmärkide lihtsustamiseks, et rahuldada füüsilisi, emotsionaalseid, vaimseid, sotsiaalseid ja kognitiivseid vajadusi. Tantsu- ja liikumisteraapia aluseks on põhimõte, et keha ja meel on omavahel seotud, omades vastastikku mõjuvat toimet inimese tervises ja heaolus. Loovuse ja füüsilise eneseväljenduse kaudu loob tantsu-ja liikumisteraapia mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel.

Minu juurde tulles mängime pilli, laulame, liigume, tajume enda keha, kuulame muusikat ja teeme muid erinevaid loovaid tegevusi! Eelduseks EI ole muusikalised oskused! Tule nii, nagu oled!

Ootan Sind!